به گزارش “ورزش سه”، وستهام با ۱۳ امتیاز در رده هجدهم جدول قرار گرفته و وضعیت خوبی را پسری نمی‌کند. پس از اخراج بیلیچ و حضور مویس روی نیمکت این تیم، به نظر تغییراتی در روند این تیم ایجاد نشده و آنها همچنان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند. با این حال، چکش ها هفته گذشته موفق به شکست چلسی شدند که این پیروزی می‌تواند نقش مهمی در روحیه این تیم و نتایج بهتر پس از این بگذارد. وستهام در ۶ بازی اخیرش، ۴ شکست، ۱ تساوی و ۱ پیروزی به دست آورده و روند خوبی طی نکرده است.

 

 

 

 

آرسنال نیز پس از چند هفته کسب نتایج خوب، بار دیگر دچار افت شده است. شاگردان ونگر با ۲۹ امتیاز در رده پنجم جدول هستند ولی در ۶ بازی اخیرشان متحمل ۲ شکست، ۳ پیروزی و ۱ تساوی شده اند و روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند. ونگر امیدوار است که بتواند بار دیگر تیمش را به روند خوب چند هفته قبل برساند تا فشارها کاسته شود و بار دیگر درخواست ها برای جدایی او افزایش پیدا نکند.

 

در ۶ بازی اخیر دو تیم، ۴ پیروزی برای آرسنال، ۱ تساوی و ۱ پیروزی برای وستهام به دست آمده است. سانتی کازورلا و رمزی غایبین این دیدار برای آرسنال هستند و حضور مصطفی و والکات هنوز مشخص نیست.

 

ترکیب احتمالی:

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :