به گزارش ایسنا، در جریان دومین روز از رقابت‌های جودو گرندپری تفلیس در گرجستان، سید مهرداد زمانی نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم جودوی ایران پس از استراحت در دور نخست، برابر دانیل پاول از انگلستان به برتری رسید اما در ادامه و در مرحله یک هشتم نهایی برابر لاشا شادوآشویلی از گرجستان شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.  
محمد محمدی بریمانلو دیگر نماینده ایران در این وزن ابتدا در دور نخست استراحت کرد، سپس مقابل داوید لیما از برزیل پیروز شد. بریمانلو در ادامه و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل عظمت موکانوف نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۳ و نفر ۳۴۵ حال حاضر رنکینگ جهان از قزاقستان به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.  
بریمانلو در ادامه و در سومین مبارزه مقابل گئورگی شماکوف روس و نفر ۱۶۹ رنکینگ جهانی به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما در دیدار ماقبل فینال برابر فریدان گیگانی نفر ۲۲۰ رنکینگ جهان از گرجستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.  
بریمانلو برای کسب مدال برنز مقابل نیلس استامپ نفر ۷۰ رنکینگ جهان از سوییس به روی تاتامی رفت اما در پایان با قبول شکست به عنوان پنجمی این رقابت ها بسنده کرد.
روز گذشته(جمعه) و در روز نخست این رقابت ها، علیرضا خجسته در وزن ۶۶- کیلوگرم پنجم شد و محمد عباس نژاد نیز در همین وزن از رویارویی با حریف اسراییلی خودداری کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.  
وحید نوری در وزن ۹۰- ، رامین صفویه در وزن ۱۰۰- و جواد محجوب در سنگین وزن، ۳ نماینده دیگر ایران در این رقابت‌ها هستند.  

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :