به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، این مستند به تهیه‌کنندگی محمد حسین فتاح و کارگردانی حسین ذوالفقاری یکشنبه، دوازدهم فروردین ساعت ۱۹:۱۵ پخش و روز آینده ساعت ۱۳:۱۵ بازپخش خواهد شد.

«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» در گفتگو با خانواده مقدسی و همچنین برخی چهره‌های عرصه رسانه و مطبوعات مانند فرشاد مهدی پور مدیر مسئول روزنامه صبح نو، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، مسعود معینی مدیر شبکه چهار سیما و محمدسعید احدیان مدیرعامل موسسه مطبوعاتی خراسان و … به مرور زندگی شخصی، حرفه ای و فضائل اخلاقی مرحوم مقدسی پرداخته است.

زنده‌یاد مقدسی از فعالان رسانه‌ای بود که در سال ۱۳۴۶ در مشهد مقدس متولد شد و فعالیت رسانه‌ای را از دوران دانش‌آموزی و با نوشتن در نشریه دانش‌آموزی آغاز و سال‌ها به عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

حضور در بخش‌های مختلف تحریریه‌ صدا و سیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام‌جم، قائم مقامی همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و… بخشی از سوابق این فعال مطبوعات و چهره فرهنگی است.

این روزنامه نگار تراز انقلاب بهمن ماه سال ۹۶ پس از تحمل ماه‌ها رنج بیماری درگذشت و پیکرش با حضور با حضور مردم و بسیاری از چهره های سیاسی، فرهنگی و اهالی رسانه به خاک سپرده شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :