رئیس‌جمهور کرواسی در آستانه بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ به زبان روسی از مردم این کشور قدردانی کرد.

به گزارش کلام ایران گروه ورزشی،  کولیندا گرابار کیتاروویچ با انتشار فیلم ویدئویی از مردم روسیه به خاطر میزبانی گرم و صمیمانه از تیم ملی فوتبال کرواسی در طول جام جهانی ۲۰۱۸ قدردانی کرد. تیم ملی فوتبال کرواسی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز (یکشنبه) در بازی فینال این رقابت‌ها در ورزشگاه لوژنیکی مسکو رو در روی فرانسه قرار می‌گیرد.

در پیام ویدئویی رئیس‌جمهور کرواسی خطاب به مردم روسیه با زبان روسی آمده است: سلام هواداران روسی. به نام هواداران کرواسی از روس‌ها به خاطر میزبانی و پذیرایی گرم قدردانی می‌کنم. شما میزبانان فوق‌العاده‌ای هستید. امروز تاسف کرواسی را می‌خورید! با هم خوشحال هستیم، از روسیه متشکرم. برای حمایت از کرواسی می‌رویم.

خبر دیگر از جام جهانی ۲۰۱۸ بازگرداندن پول‌ خرید تلویزیون‌های ۵۱ اینچی توسط یک شرکت بلژیکی به هواداران تیم ملی فوتبال این کشور است.

یک شرکت فروش لوازم خانگی بلژیک پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱‍۸ روسیه به خریداران تلویزیون‌های بیش از ۵۱ اینچی خود پیشنهاد کرد که در صورت به ثمر رساندن ۱۵ گل توسط تیم ملی فوتبال این کشور در این رقابت‌ها پول‌های آنها را بازخواهد گرداند.

در پیام این شرکت پس از به ثمر رسیدن ۱۵ گل توسط تیم ملی فوتبال بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۸ آمده است: ما این کار را کردیم و بچه‌های ما ۱۵ گل در روسیه زدند. بدین‌خاطر پول‌های خرید هزار خریدار خود را باز می‌گردانیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :