جودوکاران جوان کشورمان در رقابتهای بین المللی آلمان به دو نشان برنز دست پیدا کردند تا پرونده تیم اعزامی کشورمان به این رقابت‌ها با سه نشان برنز بسته شود.

به گزارش گروه ورزش کلام ایران ، رقابت‌های جودو بین المللی آلمان  با برگزاری مبارزات رده سنی جوانان و با حضور ۴۱۰ جودوکار از ۱۸کشور به پایان رسید و تیم کشورمان توسط علی قلی پور در وزن منهای ۶۰-کیلوگرم و حمیدرضا ملک زاده در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به ۲ نشان برنز رسید.

علی قلی پور نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کشورمان در این قابتها کار خود با برتری مقابل حریفی از فرانسه را شکست داد و در ادامه نماینده هلند را از پیش رو برداشت. در ادامه با دو پیروزی برابر رقبایی از قزاقستان به نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله به ژاپن باخت و در دیدار رده بندی با پیروزی برابر جودوکار فرانسوی به نشان برنز دست یافت،

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم حمید رضا ملک زاده پس از یک دور استراحت، رقبایی از فرانسه و آلمان را شکست و سپس در نیمه نهایی به نماینده دیگری از کشور میزبان باخت و در دیدار رده بندی هم جودوکار دیگری از آلمان را شکست داد و برنز گرفت.

مجید وحید بریمانلو، قاسم باغچقی، ابوالفضل محمودی، امین کامیاب و علی پرهیزگار هم در این رقابتها با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

روز گذشته هم محمد مهدی نوجوانان تیم ملی کشورمان به نشان برنز دست یافت و امیرحسین یزدانی، سینا منوچهری، مصطفی ریاحی، علی رشانی و محمد زحمتکش نیز در اوزان مختلف با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شده بودند.

جودو ایران سال گذشته در همین ایام و در همین رقابتها با ۱۵ جودوکار توسط مجید بریمانلو به نشان برنز دست پیدا کرده بود و در رقابتهای سال ۲۰۱۸ با ۱۳ جودوکار با سه نشان برنز به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

پایان کار جودوکاران ایران در آلمان

این خبر را به اشتراک بگذارید :