به گزارش “ورزش سه”، برانکو ایوانکوویچ در تصمیمی فنی در جدال با بادران در جام حذفی تصمیم گرفت تا سیدجلال حسینی و حسین ماهینی را از ترکیب خارج کند تا با استراحت به این دو بازیکن، آنها را مهیای ادامه مسابقات کند. 

این اتفاق فرصت خوبی نصیب فرشاد احمدزاده کرد تا با بازوبند کاپیتانی یک تجربه فوق العاده را پشت سر بگذارد. هافبک شماره ۱۰ سرخپوشان که بعد از حضوری کوتاه مدت در پرسپولیس برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، در بازگشت توانسته یکی از ستاره‌های این تیم لقب گیرد. او در این فصل نیز با عملکردی خوب یکی از برترین گلزنان پرسپولیس بوده که برهه‌ای دوماهه را به دلیل مصدومیت از دست داد. مصدومیتی که با توجه به آمادگی دیگر بازیکنان باعث خروج او از ترکیب بعد از دستیابی به آمادگی نیز شده بود. با این حال بازی با بادران برای او یک سوپرایز ویژه بود و این بازیکن توانست توسط سیدجلال حسینی در رختکن بازوبند را تحویل گرفته و تیمش را درون زمین رهبری کند. 

 

فرشاد احمدزاده که رابطه خوبی با محسن مسلمان دارد، بعد از خروج از زمین و تعویض با این بازیکن نیز بازوبند را به او سپرد تا روز تاریخی دوقلوهای پرسپولیس با بازوبند اینچنین رقم بخورد و آنها یک پیروزی شیرین را نیز در این تجربه به نام خود ثبت کنند.

 

بعد از مدت‌ها بی ثباتی در ترکیب پرسپولیس که حتی باعث شده بود برخی بازیکنان در اوایل حضورشان و در حالی که سابقه چندانی با پیراهن این تیم نداشتند، بازوبند را ببندند، اکنون عملکرد مدیران و کادرفنی پرسپولیس باعث شده تا حداقل سابقه بازیکنان در این تیم به ۴ سال برسد و از این حیث هواداران بابت سپردن بازوبند به بازیکنان تازه وارد دلسرد نشوند. اتفاقی که اکنون با تمایل بازیکنان برای تمدید قرارداد و ادامه همکاری می‌تواند نوید روزهای خوبی را نیز در آینده بدهد تا آنها بابت بازوبند و عنوان کاپیتانی مشکلی نداشته باشند.

 

عکس‌ها: امیرحسین خیرخواه

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :