شینهوا، خبرگزاری رسمی چین امروز شنبه گزارش کرد شواهد نشان دهنده از هم پاشیدن تدریجی خانواده ‘دونالد ترامپ’ رییس جمهور آمریکا است.

ایرنا: شینهوا، خبرگزاری رسمی چین امروز شنبه گزارش کرد شواهد نشان دهنده از هم پاشیدن تدریجی خانواده ‘دونالد ترامپ’ رییس جمهور آمریکا است.

شینهوا در مطلبی خاطر نشان کرد رسوایی اخلاقی جدیدی گریبان رییس جمهور آمریکا را گرفته است که به نظر نمی رسد به آسانی قابل حل و فصل باشد.

خبرگزاری چین ادامه می دهد یک هنرپیشه فیلم های غیراخلاقی، آشکارا از روابط پنهانی با ترامپ خبر داده است و برای همین موضوع حتی از همسر رییس جمهور آمریکا عذرخواهی و از شخص رییس جمهور شکایت کرده است.

شینهوا می نویسد رسوایی های اخلاقی که باعث شده است تا حملات بی سابقه ای علیه خانواده اول آمریکا (خانواده رییس جمهور) شکل بگیرد ستون های کاخ سفید را به لرزه دراورده است.

 

خانواده ترامپ در حال از هم پاشیدن است

 

پیشتر نیز چند نفر از جمله ‘کارن مک‌دوگال’ یک مدل مجله پلی‌بوی ‘دونالد ترامپ’ را به داشتن ‘رابطه نامشروع’ با خود و ‘تلاش برای لاپوشانی آن’ متهم کرده بود.

گزارش ادامه می دهد موضوع فقط منوط به ترامپ نیست درپی رسوایی های مختلف پسر ارشد رییس جمهور، او در حال جدا شدن از همسرش است و داماد ترامپ نیز به دلیل موضوعاتی دیگر مورد انتقاد قرار گرفته و بتدریج از محبوبیتش کاسته شده است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :