محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه بارش باران از ساعاتی پیش در برخی از نقاط استان آغاز شده است، افزود: این بارش‌ها به صورت پراکنده در آزادراه زنجان ـ تبریز و ترانزیت زنجان ـ میانه (محدوده انتهای حوزه استحفاظی استان زنجان)، زنجان ـ بیجار، زنجان ـ طارم، زنجان ـ تهم ـ چورزق و نیک‌پی ـ ماه‌نشان مشاهده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وزش باد شدید تا بسیار شدید در اغلب مناطق استان مشاهده می‌شود، تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان در چنین شرایط جوی این است که برای تردد ایمن به هنگام بارندگی، از تغییر مسیر و ترمز گرفتن ناگهانی خودداری کنند.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه طبق پیش‌بینی هواشناسی، احتمال بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و سخت‌گذر این استان به‌طور شبانه‌روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان در صورت نیاز خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: هم‌وطنان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های این استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :