برخی از گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که حساب بیش از ۱۰۰۰ کاربر در اینستاگرام هک شده است.

تعداد قابل توجهی از حساب‌های کاربران در اینستاگرام هک شد!به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در نقاط مختلف جهان است که زیرمجموعه گوگل و فیسبوک محسوب می‌شود و با امکان بارگذاری فیلم و تصویر طی سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری در جذب مخاطب داشته است.

در حالی که مسئولان اینستاگرام مدعی هستند این شبکه اجتماعی غیرقابل هک است، به تازگی گزارش‌هایی از کاربران شده که معتقدند حساب کاربری آنها هک شده است.

جریان از این قرار است که وقتی کاربر در حال استفاده از حساب خود است ناگهان به صورت غیرارادی از حساب خود خارج شده و وقتی قصد دارد مجدد وارد حساب شود با پیامی مواجه می‌شود که چنین حساب کاربری وجود ندارد.

این اتفاق تاکنون برای بیش از ۱۰۰۰ کاربر اینستاگرام رخ داده و برخی از کاربران ادعا می‌کنند که پس از لاگ آف شدن غیرارادی از حسابشان، نام و تصویر پروفایل حسابشان به کلی تغییر کرده و تصویر و نامی از یکی از شخصیت‌های کارتونی دیزنی و پیکسار جایگزین آنها شده است.

همچنین گفته می‌شود که حساب جیملی نیز که به وسیله آن اکانت اینستاگرام این کاربران پشتیبانی می‌شد، به یک ایمیل دیگر با پسوند .ru جایگزین شده که مربوط به کشور روسیه است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :