دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، بار دیگر از عملکرد خود در نشست مشترک مطبوعاتی با پوتین در پایتخت فنلاند دفاع کرد.

دونالد ترامپ: نتایج بزرگ نشست هیلسینکی به‌زودی آشکار می‌شودبه گزارش گروه بین‌الملل کلام ایران ، دونالد ترامپ اعلام کرد دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، نتایجی بزرگی داشته است که در آینده آشکار می‌شود.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه بار دیگر در شبکه توییتر  از دیدار خود با ولادیمیر پوتین و اظهارات جنجال‌برانگیز خود در نشست مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور روسیه در هلسینکی دفاع کرد.

ترامپ در حسابت توییتری خود نوشت: «بسیاری از افراد باهوش و نابغه عاشق عملکرد من در نشست مطبوعاتی هیلسینکی هستند».

وی افزود: «من و پوتین (پیش از نشست مطبوعاتی) درباره مسائل بسیاری مهمی بحث کردیم و به خوبی با هم کنار آمدیم، موضوعی که موجب رنجش و آزار بسیاری از نفرت‌پراکنانی شده‌ است که انتظار داشتند ما زدوخورد زیادی در این نشست داشته باشیم. نتایج بزرگ (این نشست) در آینده آشکار می‌شود».

ترامپ در ادمه همچنین در مقایسه نشست اخیر سازمان ناتو و دیدار خود با رئیس‌جمهور روسیه نوشت: گرچه نشست ناتو در بروکسل پیروزی بزرگی محسوب می‌شود و هم‌اکنون کشورهای عضو میلیون‌ها دلار (سهم خود) را سریعتر پرداخت می‌کنند، نشست با روسیه در بلند مدت نشان خواهد داد که پیروزی‌ای به مراتب‌ بزرگتر است. در نتیجه این نشست اتفاقات بسیاری مثبتی رخ خواهد داد.

 


دونالد ترامپ در حالی از عملکرد خود در دیدار با ولادیمیر پوتین در هلسینکی، پایتخت فنلاند، دفاع می‌کند که پس از این دیدار بسیاری از مقامات و تحلیل‌گران  ارشد و کارشناسان امنیتی آمریکا، دونالد ترامپ را به خاطر نپذیرفتن دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و ردکردن ارزیابی جامعه اطلاعاتی این کشور در این خصوص، به خیانت به کشورش متهم کردند.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید :